lukk

Bestill elektriker

Vi har ledig kapasitet. Fyll ut bestillingsskjemaet og vi svarer deg omgående.


John Inge Landro

Daglig leder
992 88 192

john-inge.landro@landro-elektro.no

Andre Berland

Prosjektleder
992 88 197

andre@landro-elektro.no

Andreas Engesæth

Prosjektleder
922 91 670

andreas@landro-elektro.no

Ernst Arne Algrøy

Montør
992 88 191

ernst@landro-elektro.no

Fredrik Astrup Syltøy

Montør
992 88 198

fredrik@landro-elektro.no

Eirik Dyrnes

Automatikker
941 95 013

eirik.d@landro-elektro.no

Thomas Kårtveit

Hjelpearbeider
992 88 193

thomas@landro-elektro.no

Cato Ulveseth

Lærlling
948 80 033

cato@landro-elektro.no

Lokalisert på Sotra

Landro Elektro AS, Idrettsveien 113C, 5353 Straume

Se i Google Maps


Sosiale medier
Elektro-Online.no

Vår nettbutikk med rimelige lamper & elektro på nett

Gå til nettbutikk


logo Norgeseliten

Kontakt oss

Man - Fre: 0730 - 1530
Tlf: 56 32 23 10

post@landro-elektro.no


logo SVEA Finans